Викопіювання земельної ділянки

Для здійснення будь-яких операцій із землею потрібен об’ємний пакет документів. У його складі буде й викопування земельної ділянки – копія, отримана в результаті проведення топографо-геодезичних досліджень. Викопування – фрагмент плану місцевості, що дозволяє отримати докладні відомості про стан ділянки та прилеглу територію. На плані присутня інформація про місце розташування об’єкта, його рельєф, наявність та особливості комунікацій (наземних, підземних), архітектурних споруд, а також – чітко окреслені межі. Таким чином, вивчивши документ можна отримати детальне уявлення про ділянку та її наповнення.

Навіщо потрібне викопіювання із плану

Документація може бути подана у кількох варіантах залежно від призначення. Серед можливих рішень – викопіювання з генерального плану, кадастрового плану, викопіювання ситуаційного плану. Вибір типу документа проводиться у відповідність до призначення проекту.

Коли може знадобитися топографічне викопіювання земельної ділянки? Замовити документ обов’язково варто у таких випадках:

  • якщо планується здавання ділянки у найм;
  • перед початком підключення інженерних комунікацій;
  • для оформлення дозвільних документів для будівництва;
  • під час укладання угод купівлі/продажу, приватизації землі;
  • для узаконення зведеного об’єкта;
  • розробки проектних рішень.

Чим відрізняється викопіювання з генплану чи викопіювання з технічного паспорта від топографо-геодезичного плану? Насамперед тим, що план відображає загальну ситуацію на місцевості, а топографічне викопіювання ділянки – лише важливий у цій ситуації фрагмент.

Що включає викопіювання ситуаційного плану місцевості? До складу документа обов’язково входять:

  • місцезнаходження наділу та сусідніх йому ділянок;
  • розміри та характеристики наділу;
  • проходження каналізаційної системи, водопроводу та інших комунікацій;
  • якщо є – штучні та природні водойми.

Ситуаційний план розповість фахівцю, що вивчає його, всі найважливіші відомості про територію і допоможе без виїзду на місце уявити собі загальну картину місцевості.

Топографічне викопіювання: найкраща ціна та оперативне виконання

Якщо вам потрібне викопіювання ділянки – замовити її складання легко у компанії «Аратта Гео». Географія нашої роботи – Київ, Київська область та вся Україна. Спеціалісти Aratta Geo виконують замовлення без зривів термінів та за доступною ціною. Все, що вам знадобиться – пред’явити документи, що підтверджують особу та права власності на землю, а також витяг з кадастру. Дізнайтеся про деталі співробітництва та домовтеся про зустріч, залишивши заявку на сайті або зателефонувавши нам.