Геологія ґрунту: ефективний підхід до будівництва

Будь-яке будівництво має починатися однаково – необхідно провести геологічний інженерний аналіз (дослідження, пошук), який розповість все про ґрунт, підземні води на ділянці під будівельні роботи та дозволить провести їх максимально ефективно. Не варто платити за зайві куби бетону та арматури – достатньо дотримуватися рекомендацій, даних за результатами геології ґрунту та зводити будову грамотно.

Дослідити ділянку, зокрема, ґрунт на ній, можна у будь-яку пору року. Сезонність не впливає на результати дослідження, але може вплинути на складність виконання робіт і, відповідно, вартість послуги. Зв’яжіться зі спеціалістами для уточнення та узгодження деталей, особливо, якщо геологія потрібна у зимовий період.

Що дає геологія ґрунту? Роботи спрямована на дослідження особливостей ґрунту та впливу їх на будову. Розвідка проводиться методом буріння свердловин – зазвичай їх кілька, глибина дозволяє взяти проби з різних верств, а також досліджувати ґрунтові води. Глибина буріння багато в чому залежить від технічного завдання, зокрема – від типу запланованого до будівництва.

Як замовити геологію ділянки?

Для того, щоб кожна взята проба принесла найдостовірніші відомості про ділянку, необхідно дотримуватися послідовності дій. Оптимальне рішення – провести попередню топозйомку ділянки та нанести на план проект будівлі. Ціна виконання геолого-інженерних робіт залежатиме від особливостей ґрунту та складності замовлення. Ви можете ознайомитись із прайсом на послуги на сайті або зателефонувати нам для уточнення вартості з урахуванням індивідуальних даних.

Навіщо потрібна геологія ґрунту?

Ми виконуємо роботи з геології ґрунту за доступними цінами по всій території України – Київ, Київська область та інші регіони країни. За потреби наші фахівці виконають роботу і за межами України. Ми виконуємо комплексне вивчення геологічних умов ділянки, включаючи польові, лабораторні та камеральні дослідження. Комплексний підхід до проведення геології ґрунту дозволить:

  • визначити оптимальний тип фундаменту під будівництво;
  • точно розрахувати фундамент майбутньої будівлі;
  • скласти проект дренажної системи та септика;
  • розрахувати стійкість схилів;
  • скласти проект підпірних стін.

Результат геології для замовника – повна картина по ґрунтах та підземних водах на ділянці, що дозволяє ідеально розрахувати фундамент та інші елементи проекту без зайвих витрат грошей та втрат часу.