П’ятисотка земельної ділянки

План п’ятисотки – найбільш затребуваний документ клієнтами геодезичних служб. Так називають класичні топографічну зйомку та план, виконані в масштабі 1:500. Популярність саме цього варіанту документації цілком обґрунтована: «п’ятисотки» вимагають при подачі документів у більшість державних інстанцій та правлінь, діяльність яких так чи інакше пов’язані із землеустроєм, проектною чи будівельною діяльністю .

Навіщо потрібна топографічна зйомка у масштабі 1:500

Топозйомка п’ятисотки дозволяє отримати детальний план у зручному масштабі, на якому будуть відображені всі:

  • рельєфні особливості;
  • розміри, габарити;
  • споруди та споруди;
  • інженерні комунікації.

Такий план необхідний, якщо ви збираєтеся продати земельну ділянку, розпочати на ній будівництво чи вирішити інші землевпорядні завдання. Але здебільшого масштаб 1:500 потрібен для проектування перед будівельними роботами.

Потрібна п’ятисотка земельної ділянки і після завершення всіх робіт – здавання готового об’єкта або отримання правовстановлюючої документації на землю також вимагають надання такого плану.

Замовити п’ятисотку потрібно в будь-якому випадку незалежно від того, що ви збираєтеся збудувати – невеликий дачний будиночок або багатоповерховий будинок, дорогу або виробничий цех. Узаконити об’єкт можна лише за наявності професійно розробленого топографічного плану.

Для складання п’ятисотки проводяться геодезичні роботи. вони можуть включати горизонтальну та вертикальну зйомки із застосуванням тахеометра, нівеліру та іншого обладнання. Визначення точних параметрів може проводитись за допомогою аерофотозйомки, систем супутникової навігації та інших інструментів інженерної геодезії. Готовий план може бути представлений як у класичному паперовому варіанті, так і в електронному форматі.

Розглянутий топографічний план може бути представлений у двох варіантах:

  • з нанесенням лише основних параметрів, рельєфних характеристик та нерухомих об’єктів;
  • з нанесенням додатково комунікацій, як наземних, і підземних (геоподоснова).

План необхідно періодично оновлювати – лише у разі після внесення будь-яких змін він залишиться актуальним.

Замовте п’ятисотку земельної ділянки в компанії Aratta Geo

Якщо ви хочете купити або продати землю, розпочати будівництво або виконати будь-які інші операції на території – без плану-п’ятисотки не обійтись. Замовити його легко: зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті, і ми зв’яжемося з вами найближчим часом. Фахівці «Аратта Гео» якісно та без затримок термінів виконають усі необхідні роботи та підготують для вас топографічний план місцевості, який точно відповідає необхідним параметрам. Для наших клієнтів – комфортна ціна послуг та короткий термін вирішення поставлених завдань. Ми виконуємо роботи у місті Київ та у київській області. Виїзд спеціалістів до інших населених пунктів можливий за погодженням.