Геодезія ділянки в Аратта Гео

Почати будівництво будь-якої будови або операцій із землею без проведення геодезичних вишукувань неможливо і цей момент зазначений у законодавстві. Геодезія є обов’язковим етапом підготовки до забудови та для її проведення найкраще звернутися до професіоналів. Компанія Aratta Geo проводить геодезичний аналіз під ключ із оформленням усієї необхідної документації.

Що таке геодезія ділянки

Геодезичні дослідження на ділянці – це комплекс заходів, спрямованих на проведення розрахунків та вимірювань параметрів будівлі та ділянки під будівництво. Мета досліджень – виявлення факторів, які можуть вплинути на сам процес будівництва та подальший стан будівлі.

Геодезичне дослідження дозволить визначити точні координати ділянки, скласти коректний топографічний план, виключити чи мінімізувати ризики інженерних помилок. Геодезія дозволить своєчасно знайти всі проблемні місця ділянки та скоригувати їх.

Навіщо потрібна геодезія земельної ділянки

Навіщо досліджувати земельну ділянку? Робота геодезистів має кілька цілей:

  • визначення раціонального розташування будівлі у співвідношенні з наявним рельєфом місцевості;
  • визначення необхідності проведення додаткових землевпорядних робіт та їх обсяг;
  • надання допомоги у створенні грамотного ландшафтного дизайну, прокладання дренажної системи.

Геодезія дасть можливість розрахувати найкращий варіант розміщення будови щодо сторін світла, знайти оптимальне розташування по відношенню до комунікацій, визначити рельєф ділянки та тип ґрунтів, розрахувати відстань до довколишніх будівель та споруд.

Що включає геодезія ділянки? Це підготовчий етап – вивчення всієї наявної документації даної місцевості. Після підготовки та роботи з архівними даними фахівці приступають до польових робіт – проведення вимірювань на місцевості, визначення меж ділянки та їх встановлення. Головним етапом польових робіт є геодезична зйомка. На етапі обробки даних розробляється топографічна карта місцевості, створюється докладний план ділянки, вказуються його координати, визначаються межі. Усі складені документи та додатки додаються до детального звіту з проведених робіт.

Як замовити геодезію ділянки в Києві та Україні

Перед тим, як замовити у Києві геодезію ділянки, власники прагнуть отримати відповіді на запитання: яка вартість робіт на ділянці, як швидко вони виконуються, як проводитимуться? Детальну інформацію про послугу «Геодезія» на вашій ділянці ви можете отримати у консультантів компанії «Аратта Гео», ціна робіт вказана у прайс-листі на сайті – дізнатися її ви також можете у наших менеджерів.

Географія наших робіт – Київ, Київська область, вся Україна. За потреби наші фахівці виконають геодезичні дослідження за межами країни. Замовити дослідження легко – зателефонуйте нам чи залиште свої дані для зв’язку на сайті. Ми передзвонимо вам для узгодження деталей роботи.