Топографічна зйомка ділянки

Геодезичні дослідження – обов’язковий захід, що дозволяє досліджувати земельну ділянку і скласти докладний план місцевості, позначивши її межі. Геодезія включає проведення кількох етапів, серед яких особливе місце посідає топографічна зйомка.

Топозйомка – комплекс інженерно-геодезичних робіт, спрямований отримання максимально точного плану земельної ділянки. Всі отримані дані про досліджувану територію наносяться на карту і покликані з високою точністю відобразити ситуацію на місцевості. Залежно від масштабу зйомки топозйомку ділянки можна поділити на кілька категорій:

  • подеревна топографічна зйомка, яка проводиться з метою визначення місць знаходження всіх дерев на ділянці (використовується при облаштуванні ландшафту);
  • надвелика зйомка (масштаб 1:200) використовується для максимально точного відображення параметрів споруд, що є на території;
  • топографічне знімання «п’ятисотка» (масштаб 1:500) використовується для того, щоб скласти план усіх комунікацій, що проходять через місцевість;
  • топографічний план у масштабі 1:2000 використовується для складання планів та карт невеликих населених пунктів та великих промислових об’єктів.

Навіщо потрібний топогеодезичний план? Чому він є обов’язковою умовою для початку ведення будь-яких робіт на землі?

Завдання топозйомки

Обов’язковий етап геодезії ділянки – зйомка для складання топографічних карт та планів. Виконання робіт з топозйомки дозволяє отримати дозвіл на подальшу експлуатацію ділянки (документація надається до виконавчого органу), а й докладно відобразити об’єкт на генеральному плані.

Сьогодні виконання топозйомки не обходиться без застосування сучасного обладнання та комп’ютерних програм. Завдяки їм територія відображається на папері з максимальною точністю, причому можливе створення як двовимірних, так і 3D моделей. Топозйомка у великих масштабах дозволяє складати докладні проекти ландшафтного дизайну, креслення для будівництва, проводити модифікацію генеральних планів.

Топозйомка: етапи проведення робіт

Земельна топографічна зйомка ділянки – послуга, яку надає компанія «Аратта Гео» за доступною ціною в Києві, Київській області по всій Україні та за її межами. Вартість топозйомки визначається індивідуально з урахуванням особливостей проведення робіт. Ознайомитись з розцінками ви можете у прайс-листі на сайті, а розрахувати ціну допоможуть наші фахівці. Що входить до комплексу робіт?

Ми вивчимо технічне завдання, складемо план виконання робіт, погодимо вартість топографічної зйомки та укладемо договір про надання послуг.

На підготовчому етапі будуть вивчені всі документи на ділянці, а також – отримано дозвіл на проведення робіт.

Польові дослідження включають виїзд фахівців на місце, розвідку місцевості та проведення зйомки.

Отримані дані систематизуються, аналізуються, використовуються упорядкування топографо-геодезичного плану.

На основі всіх отриманих даних складається підсумковий звіт і передається замовнику.

Результат топозйомки може бути представлений як у традиційному паперовому вигляді, так і в електронному форматі.

Як замовити земельну топозйомку в Аратта Гео

Київ та інші населені пункти України – місця, де ми проводимо топозйомку на найбільш вигідних для замовника умовах:

  • вартість робіт доступна;
  • зйомка проводиться у найкоротші терміни;
  • результати мають максимальну точність;
  • звіт надається у зручному для замовника форматі.

Ви можете замовити топографічну зйомку в компанії Aratta Geo або залишивши заявку на сайті. Після узгодження деталей співробітництва ми укладемо договір та назначимо дату проведення досліджень.