Послуги геодезиста

Геодезія ділянки – комплекс досліджень, результати яких необхідні подальших будівельних робіт дільниці. Послуга геодезиста допомагає вирішити різні інженерні завдання, пов’язані із землеустроєм, благоустроєм, прокладанням інженерних комунікацій, експлуатацією, будівництвом та реконструкцією споруд. Геодезичний аналіз дозволить уникнути безлічі помилок та звести ризики при реалізації проектів до мінімуму.

Коли актуальним є виклик геодезиста

У яких випадках обов’язково потрібно викликати геодезистів? Послуги знадобляться на всіх етапах будівельних робіт, зокрема:

  • на попередній стадії для отримання геодезичних основ, топозйомки, складання топографічного плану місцевості;
  • після розробки та погодження будівельного проекту – при підготовці до розбивки та при розбивці осей будівлі, розрахунку землевпорядних робіт, розбивці основи;
  • для виконавчої зйомки на кожному з будівельних етапів – починаючи із закладання фундаменту та до встановлення покрівлі.

Після завершення будівельних робіт геодезист проводить підсумкову зйомку місцевості та складає відповідний документ, необхідний для введення будівлі в експлуатацію. Важливо контролювати ділянку на всіх етапах робіт – такий підхід дозволить своєчасно зафіксувати відхилення та скоригувати їх, завдяки чому буде суттєво знижено вартість витрат у майбутньому.

Послуги геодезиста в Києві знадобляться для проведення кадастрової зйомки. У цьому випадку геодезія дасть можливість отримати докладні дані про координати наділу, його площу, територіальні кордони. На основі отриманих даних буде складено кадастровий план або картку.

Виклик геодезиста в Україні є актуальним і для винесення кордонів земельної ділянки в натуру. Розстановка межових знаків та складання відповідної документації – обов’язковий етап для здійснення будь-яких угод із землею.

Послуги геодезиста у Києві: ціна та особливості замовлення робіт

Київ, Київська область та вся Україна – ми приймаємо заявки на проведення геодезичних вишукувань у комплексі та надаємо окремі геодезичні послуги у будь-якій точці країни. Для уточнення деталей та погодження термінів виїзду геодезиста залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам. Геодезія для вас за доступною ціною та з суворим дотриманням обумовлених термінів.