Детальний план території

Розробка детального плану території – необхідний етап створення проекту забудови. До внесення змін до містобудівного законодавства наявність ДПТ була обов’язковою лише для ведення робіт на території кварталів та районів, то зараз без цього документа не обійтися за будь-яких землевпорядних операцій на земельній ділянці площею від 10 соток.

Що таке детальний план території

ДПТ – документ, що регламентує порядок розвитку певної території (території). Зміст обов’язково включає опис призначення земельної ділянки, її просторову композицію, параметри всіх об’єктів, у тому числі як підлягають реконструкції, так і планованих до будівництва.

Коли слід замовити детальний план території у Києві

Область застосування ДПТ досить широка. В Україні детальний план земельної ділянки допомагає зменшити ризики для забудовника, т.к. всі процедури з оформлення угод із землею починаються саме з розробки ДПТ та після його затвердження місцевими органами управління. Детальний план територій також може стати в нагоді у таких випадках:

  • якщо необхідно внести зміни до цільового призначення використання землі;
  • якщо цільове призначення потрібно змінити за наявності вже споруджених будов;
  • під час реконструкцій;
  • під час проведення забудови ділянки.

Важливий момент: будь-яка ДПТ має відповідати принципам розвитку та забудови району та населеного пункту. Згідно з ДПТ об’єкт має гармонійно вписуватися в архітектурну картину навколишньої території. Саме тому замовити детальний план території Київської області варто у професіоналів, які мають чималий практичний досвід у вирішенні подібних завдань.

Детальний план території: ціна та переваги співпраці з Aratta Geo

Якщо вам необхідно терміново замовити детальний план території, залиште заявку на сайті і ми зв’яжемося з вами найближчим часом. Для наших клієнтів – безкоштовна консультація фахівців, повний супровід на всіх етапах роботи, комфортна ціна послуг, проведення геологічних та геодезичних розвідок у Києві та Київській області. Ми розробимо детальний план будь-якої складності та позбавимо вас необхідності самостійно вирішувати бюрократичні проблеми. Ми цінуємо ваш найважливіший ресурс – час. Не витрачайте його даремно – довіряйте роботу професіоналам.