Послуги аерофотозйомки

Аерозйомка земельної ділянки – послуга, яка передбачає створення фотознімків певної території з певної висоти за допомогою аерофотоапарата, встановленого на літальному пристрої. Аерофотозйомка Київ – один із напрямків діяльності компанії Aratta Geo. Ви можете замовити дослідження на вигідних умовах – доступна вартість, швидке виконання робіт у встановлені терміни. Ми позбавимо вас необхідності витрачати час на вирішення бюрократичних питань і надамо всі необхідні документи для подальших операцій із землею або нерухомістю.

Навіщо потрібна аерофотозйомка? Це дослідження дає можливість надати замовнику об’єктивні просторові дані про досліджувану територію, скласти паперові та електронні карти, плани місцевості, топографічні плани конкретного земельного наділу.

Сьогодні аерофотозйомка в Україні проводиться із застосуванням сучасних безпілотних літальних апаратів, завдяки чому стала можлива висока деталізація результатів та точність отриманих даних. Відмінні графічна, геометрична, координаторна складові зйомки зробили цей метод найбільш затребуваним у багатьох галузях, крім будівництва. Послугами аерофотозйомки користуються як приватні замовники, і великі девелопери.

Аерозйомка за доступною ціною в компанії «Аратта Гео»

Яка ціна послуг спеціалістів компанії Aratta Geo? Геодезія, геологія ділянки та аерозйомка можуть бути виконані в найкоротші терміни, а їх вартість залежатиме від особливостей місцевості та терміновості виконання робіт. Ви можете залишити замовлення на сайті або зателефонувати нам для уточнення деталей. Після погодження нюансів аерозйомки ціна буде позначена повністю без змін.

Навіщо потрібна аерофотозйомка?

Як зняти місцевість з найбільшою точністю та докладною деталізацією? Найпростіше і комфортніше зробити це з повітря. Результати роботи можуть застосовуватись у різних галузях діяльності:

  • для складання карт, топографічних планів, формування інформації про рельєф території;
  • для отримання інформації про стан доріг та залізничних колій;
  • для оцінки стану водних та лісових ресурсів, насаджень полів;
  • для моніторингу об’єктів у нафтогазовому та енергетичному комплексах;
  • для запобігання аварійним ситуаціям та ліквідації їх наслідків.

Ми надаємо послуги у місті Київ, Київській області та в інших регіонах країни (Україна) за погодженням. Після уточнення деталей наші спеціалісти виїдуть на місце для проведення робіт.