Розбивка осей будівлі: всі етапи геодезичних робіт в Аратта Гео

Розбивка осей будівлі – один із основних етапів, з яких складається геодезична робота. Тільки після завершення всіх заходів на ділянці можна буде зводити будівлю чи споруду або здійснювати будь-які інші дії із землею. Що являє собою цей етап? Його метою є перенесення інженерного об’єкта з плану територію. Навіщо це потрібно? Точне та грамотне виконання перенесення дозволить забезпечити найбільшу міцність та надійність майбутньої будови. Винесення кордонів в натуру та розбивка осей будівель найбільш актуальні в густій ​​забудові, де для споруди виділяється обмежена ділянка землі, мало віддалена від інших будівель. Професійно проведені розрахунки та точне перенесення їх на місцевість дозволять мінімізувати ризики виникнення аварійних ситуацій, що загрожують не лише даній будівлі, а й навколишнім архітектурним композиціям та життю людей.

Як проводиться геодезичне розбивка осей будівлі

Як винести вісь будівлі? Що стосується геодезією реальна місцевість отримує назву «натура», а процес може іменуватися як винос кордонів натуру. Перший етап співробітництва у виконанні цієї завдання – докладне вивчення технічного завдання, складання плану виконання робіт і укладання договору послуг. Розраховується вартість перенесення осей будівлі у натуру, позначаються терміни виконання робіт. Подальші роботи включають:

  • складання плану розбивки осей споруди;
  • виконання виносу осей – створення контурного споруди біля;
  • виконання виносу осей визначення чіткого місцезнаходження кожного з елементів споруди.

Детальний винос кордонів здійснюється шляхом поетапного розбиття основних та поперечних осей. Точність нанесення на територію даних елементів визначає надалі несучу можливість фундаменту та його стійкість до впливу навантажень. Результат робіт – надання замовнику акта розбивки осей із зазначенням виконаних розвідок.

Геодезія будівель: винесення осей за найкращою вартістю

Компанія Aratta Geo надає послуги з геодезії ділянки, у тому числі виконує розбивку осей будівель у Києві та інших населених пунктах України. Для наших клієнтів:

  • доступна вартість послуг – вартість визначається з урахуванням технічного завдання;
  • оперативне виконання;
  • висока точність розбивки осей;
  • професійна допомога та консультація фахівців геодезистів.

Ви можете замовити послугу або залишивши заявку на сайті. Після узгодження всіх деталей наші спеціалісти виконають роботу у найкоротші терміни.