Геодезія доріг в Aratta Geo

Геодезичний аналіз доріг – одна з послуг, що надаються фахівцями компанії Aratta Geo. Ми проводимо комплекс геодезичних вишукувань, що дозволяють зробити будівництво автомобільних та залізничних доріг максимально безпечним та вигідним.

Навіщо потрібна геодезія доріг? Робота дозволяє провести детальне вивчення особливостей та характеристик ґрунту, аналіз ґрунтових вод та їх властивостей, виміряти всі параметри ландшафту, скласти розмітки профілів та маршрутів, позначити поворотні точки залізничних та автомобільних доріг, провести топографічну зйомку та розробити відповідні схеми та плани. Для проведення геодезичних досліджень ми використовуємо сучасне високоточне обладнання та вимірювальні прилади. Практичний досвід наших фахівців дозволяє проводити геодезію з високою точністю у найкоротший термін.

Геодезія у будівництві доріг

Автомобільний шлях чи залізниця – об’єкти, будівництво яких потребує складання максимально докладних планів та схем. Дорожній геодезичний аналіз включає кілька етапів, що дозволяють забезпечити найбільшу точність результатів:

  • вивчення всіх доступних документів щодо місцевості, архівних даних та технічного завдання, в результаті якого визначається оптимальна стратегія проведення вишукувань;
  • польові роботи, що починаються з ознайомчого виїзду на місцевість та включають проведення досліджень;
  • лабораторна обробка отриманих даних та складання звітної документації.

Результатом геодезії, в процесі якої досліджується майбутня автошлях або залізнична колія – підсумковий звіт у форматі графічного та розрахункового документів з додатками та пояснювальною запискою, які надається замовнику.

Як замовити геодезію доріг в Аратта Гео

Геодезія доріг – обов’язковий етап робіт з автомобільного чи залізничного будівництва. Ви можете замовити геодезичні дорожні дослідження в Аратта Гео – достатньо зателефонувати нам або залишити заявку на сайті. У прайс-листі вказана вартість усіх видів робіт. Ціна залежить від типу геодезичного дослідження та особливостей місцевості.

Геодезичні дослідження обов’язкові і розпочати будівництво без офіційних результатів досліджень не вдасться. Заощаджуйте час на підготовку до робіт і замовте геодезію вчасно – ми виконаємо всі етапи досліджень у найкоротші терміни.