Буріння свердловин під ключ

Буріння свердловин – послуга, яку надає компанія Aratta Geo у форматі «під ключ». Робота проводиться з метою виявлення водоносних шарів, подальшого вилучення ґрунту та зміцнення стінок отриманої свердловини.

Свердловина може буритися різними методами, вибір яких обумовлений особливостями ґрунтових вод – глибиною, на якій знаходиться водоносний шар, структурою та характером ґрунту.

При виявленні сухого та м’якого ґрунту, у складі якого переважає глина та пісок, буріння в більшості випадків проводиться із застосуванням долота зі шнеками. Саме шнекове буріння при водяній розробці сьогодні вважається найбільш ефективним і найчастіше використовується при бурінні свердловин. Даний метод дає можливість виконувати роботи на глибинах 60-100 метрів, але не підходить для розробки твердих та скельних ґрунтів.

При необхідності буріння водяної свердловини в скельних та твердих породах застосовують обертально-роторну установку. Це обладнання дозволяє виконувати роботи на глибині 300-500 метрів.

Для буріння на малих глибинах використовується інша технологія, що передбачає скидання з висоти важкого загостреного предмета, формою нагадує склянку. Цей метод досить затратний і трудомісткий, але він все ще актуальний для буріння свердловин під воду на малих глибинах.

Буріння артезіанських свердловин

Одна з найпопулярніших послуг – буріння свердловин для видобутку артезіанської води. Це оптимальне рішення для водопостачання приватних будинків, котеджів, дач. Споживач отримує:

  • швидке та недороге забезпечення подачі води;
  • стабільну подачу води без перебоїв та відключень;
  • гарантію чистоти та безпеки води, відсутності в ній шкідливих речовин.

Вода з артезіанських свердловин – чиста, свіжа, що пройшла через природний фільтр (вапняковий шар грунту), завдяки чому позбавлена перенасиченості солями, залізом. Грамотно організована артезіанська свердловина – це висока продуктивність цілий рік та завжди смачна вода для побутового використання.

Вартість буріння свердловин

Залежно від способу буріння свердловин під воду буде змінюватися і вартість проведення робіт. Послуга надається нами під ключ – фахівці Aratta Geo виконують усі підготовчі роботи, проводять буріння свердловин під воду, їх зміцнення, встановлення водоймової частини для постачання води, причому замовити буріння можна не тільки за місцем реєстрації компанії (Київ, Україна), але й інших областях країни та за її межами. Скільки коштує буріння свердловин під ключ в Україні – ціна залежить від кількох факторів. Ознайомитись з розцінками ви можете у прайс-листі на сайті або зателефонувавши нам.

Як замовити буріння свердловини для води або будь-якому іншому населеному пункті України. Дізнатися ціну робіт та обговорити деталі? Зателефонуйте чи напишіть нам – заявку можна залишити на сайті або по телефону.