Компанія
Аратта Гео

Про компанію

«АРАТТА ГЕО»ТОВ – виконує комплексні інженерні вишукування (топографо-геодезичні, інженерно-геологічні, інженерно-гідрометеорологічні та геофізичні дослідження) для об’єктів промислового та цивільного будівництва всіх категорій складності на  території України та за кордоном. 

У своєму складі підприємство має дві сертифіковані лабораторії. 

Геотехнічна лабораторія по випробуванню ґрунтів та ґрунтових вод виконує роботи як за національними стандартами України, так і нормативами інших країн (EN, BS, ASTM та інші).

Випробувальна лабораторія по випробуванню будівельних матеріалів, конструкцій та виробів виконує вхідний, вихідний та операційний контроль якості будівництва (якість ущільнення ґрунтів, моніторинг зсувонебезпечних ділянок, котлованів, осадок і деформації будівель та інше).  

Таким чином, ТОВ “АРАТТА ГЕО” забезпечує комплексний супровід будівництва на шляху від інженерних вишукувань до контролю якості будівельно-монтажних робіт. 

Наша діяльність насамперед сконцентрована у галузі будівництва, реконструкції  та капітального ремонту автомобільних доріг і штучних споруд на них, зокрема: транспортних розв’язок, мостів, шляхопроводів, естакад. Крім того, ми приймаємо участь у розробці проектів будівництва вітрових та сонячних електростанцій, аеропортів, висотних житлових будинків, житлових комплексів, метрополітену, тунелів та інше.

Підприємство має досвід організації і виконання інженерних вишукувань на акваторіях портів, річок, водосховищ та у прибережній частині морів.

Виробничо-технічна база підприємства укомплектована сучасною технікою, обладнанням і приладами вітчизняних та світових виробників, що дозволяє успішно вирішувати складні (унікальні) завдання у галузі інженерних вишукувань.

Одна зі складових успіху ТОВ “АРАТТА ГЕО” – це колектив професіоналів у своїй галузі, які мають високу кваліфікацію, необхідні знання і досвід роботи на великих об’єктах. 

ТОВ “АРАТТА ГЕО” має усі необхідні сертифікати та дозволи відповідно до вимог законодавства України для виконання робіт за даним напрямком. 

Нашими замовниками є як вітчизняні, так і закордонні компанії.

Нашими партнерами в сфері проектування, будівництва та науково-технічного співробітництва є провідні проектні інститути України, а також великі будівельні компанії, з якими ми співпрацюємо.

Будемо раді співпрацювати з Вами.

З повагою, директор  Володимир Зінченко