Дослідження для будівництва

Дослідження під будівництво – один з першорядних етапів будь-яких будівельних робіт. Попередні дослідження дозволяють розрахувати економічні та технічні складові при розробці проектів та подальшому проведенні будівельних робіт. Будівельні дослідження – оптимальне рішення для отримання прогнозів можливих змін об’єкта під дією факторів навколишнього середовища і навпаки – прогнозування зміни навколишнього світу після зведення об’єкта та в результаті його експлуатації.

Розвідувальні роботи для будівництва проводяться строго до того, як буде розпочато сам процес будівництва або будь-якого іншого об’єкта.

Розвідувальні роботи у будівництві: що слід врахувати

Зведення багатоквартирних будинків, приватних будівель, об’єктів промислового та комерційного призначення – будь-яке будівництво потребує попереднього вивчення місцевості, на якій проводитимуться роботи. Навіть невеликий котедж чи подібний об’єкт не можна збудувати без попереднього дослідження геології та геодезії ділянки. Повний комплекс інженерних досліджень для отримання дозволу на будівництво включає результати геологічного та геодезичного досліджень місцевості.

Геологічні дослідження проводяться з основною метою – вивченням ґрунту та підземних вод, глибини їх залягання. Результат дозволить розрахувати проект таким чином, що готова будівля не буде схильною до деформації при сезонній зміні рівня вод або під дією зсуву грунту.

Геодезичні розвідувальні роботи під час будівництва дозволяють комплексно оцінити рельєф місцевості та умови для робіт на будівельному майданчику. Професійно проведена геодезія дозволить вирішити такі завдання, як:

  • складання плану території;
  • винесення кордонів у натуру;
  • вибір оптимального майданчика для будівництва;
  • оцінка екологічної ситуації;
  • проектування;
  • складання топографічного плану.

Як і геологічні, геодезичні інженерні дослідження під будівництво проводяться в кілька етапів і включають підготовчі роботи, польові та лабораторні дослідження, камеральні дослідження та складання підсумкового звіту.

Вишукування для будівництва: ціна та особливості замовлення послуги

В Україні вартість інженерних пошуків під будівництво, у тому числі якщо об’єкт лінійний, варіюється в залежності від кількох нюансів, серед яких площа території, особливості рельєфу, терміновість виконання робіт та інші індивідуальні особливості замовлення. Послуга надається фахівцями з практичним та професійним досвідом – компанія «Аратта Гео» виконає приватні інженерні дослідження для будівництва без зриву термінів та в повній відповідності до встановлених законодавством норм та стандартів. Замовити послугу легко – залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам. Усі контактні дані розміщено на сторінках ресурсу.